Hotel Paradise? Cože?

10.3.12

Co dalšího si pro nás připravili, když už jsme se dozvěděli, že si tu tlustou ženskou nechce brát do svého chlívu ve Farmář hledá ženu?Co ještě v televizi nebylo a my jsme samozřejmě, tak tupý stát, že to musíme zorganizovat? Ne, teď nemyslím Hlas debiltownu, ale Hotel Paradise. Tohle se musí líbit akorát blondýně s vyžranym mozkem nebo tlustoprdovi, co nemůže přepínat programy, protože se nemůže hnout z místa kvůli tomu, že přirost ke křeslu. Ano, je to přehlídka exotů, dementů a blbců. Nejsmutnější je, že ty lidi tam jsou všechno dohromady.
Támhleta blondýna pomlouvá tamtu brunetu, protože se dřív líbala s Leem než ta blondýna. Tenhle kluk nadává další blondýně do prostitutek a pak se s ní baví, jako by o ní řekl, že právě vyluxovala. Já se na to koukla jenom, protože kamarádka zná Lea a byla s ním na večeři s jeho bývalou přítelkyní. Jedno můžu říct jistě a to, že toto nebude můj oblíbený pořád.
 Jedno je dělat si z takovejhlech lidí prdel, ale druhý je na to koukat každej večer a hltat to, co zas "úžasnýho" řeknou. Ani tak vtipný to neni, aby na to člověk koukal každej den. Mimochodem teď se vyrojily informace o nějakym Nikolovi nebo Nikolajovi, že je to gay porno herec. Vůbec to není tah televize, aby se na to podívalo aspoň nějaký procento populace.
Takže pokud jste vyšlehlejší než Hanychová nebo Bartošová, tak koukejte každý všední den ve 22:15;)
Písnička, která je skvělá a nemá NIC společného s brilantním pořadem.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Bože, já jsem to omylem jednou zapnula a nevěřila jsem vlastním očím. Jak se na to někdo může dívat a hlavně, jak do toho někdo můžeš jít? Nechápu. Jinam Paradise je super písnička a klip je bombovej:)

    OdpovědětVymazat
  2. Já to taky nechápu:DTo musej bejt hrozný ubožáci:DD

    OdpovědětVymazat

Děkuju za každý komentář♥.

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images