Oblečení na večírek

4.3.12


Jak se obléknout na večírek? Pohodlě nebo víc sexy? Barevně nebo tlumeně?
První otázka na kterou si musíme odpovědět je: O jaký typ večírku jde? A v jaké pozici se budeme zastupovat? Přece jenom se oblékneme jinak na večírek mezi přátelé a jinak na pracovní večírek. Podíváme se na různé typy oblečení:
1) Pracovní večírek
Boty: Předpokládá se, že na takovém večírku nejspíš nebudeme řádit jako utřežené ze řetězu, ale budeme spíše vtipkovat a prosazovat svůj šarm, takže klidně si obujme boty na opravdu vysokém podpadku.

Asos
Tímto rozhodně nic nezkazíte a neurazíte ani barvou.

Asos
Podobné, ale doplňené mašličkou. Máte-li krásné nohy, jděte do nich
Asos.
Černé šaty+tyto boty=KRÁSA!

Oblečení: Nepřehánějme to s výstřihy, průstřihy a výstřihy. Není to vhodné a budeme vypadat jako bysme chtěly svést našeho šéfa a nebo hůř on by mohl začít svádět nás. Chce to originálně střížené šaty, které nám budou lichotit ale neukazovat mnoho. Výstřih by měl být lodičkový (kulatý) nebo do širokého V končičí nad prsy. Ovšem šaty na jednom ramenu nic nezkazíme. Délka by měla být lehce nad kolena či ke kolenům. Kostýmky nemusíme ovšem nechávat doma jsou taky využitelné.
Asos
Asos
Asos
Asos
Kabelka: To je už jenom na nás. Musí ladit a tak dále. Ale to už víme všechny.
Asos

Asos
Asos
2)Večírek s přáteli
Boty: Měly bysme pamatoval, že se budeme chtít bavit a ne sedět v koutě knout si kontníky a paty, protože nás ty nemožné boty dřou všude kde se dá. Můžeme si klidně vzít i balerínky. Ale pokud si chceme jenom vzít podpatky, tak si vezmeme ty které kryjí větší část nohy. Klínky jsou taky to pravé.

Asos
Asos
Asos
Já vím jsou vysoké, ale tak krásnéé!


Oblečení: Tady si už můžeme dovolit rozbalit divočinu. Je to naše věc, co si vezmeme, protože kamarádi nás nejspíš nebudou další den v práci pomlouvat.

Asos
Asos
Asos
Asos
AsosKabelka: To bych opět neřešila. Hlavně aby se tam vešel telefon, klíče a rtěnka.
Asos
Asos

Asos

Já doufám, že jsem vám nějak pomohla a vy teď nezoufáte, co na sebe. Jde o to se v oblečneí cítit dobře a ne za každou cenu si brát něco, co vám nesedí a vy akorát kontrolujete jestli vám neleze zadeček nebo prsa.   Módu berte jako pomoc vám, ne jako děsivý rituál.
 Co nosíte na večírky vy?


You Might Also Like

0 komentářů

Děkuju za každý komentář♥.

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images