Zase pupínek...a jéje.

28.3.12

Znáte ráno ten pohled do zrcadla, kdy si říkáte, proč je ten pupínek bílej, když jste ho vymáčly? Proč nezměnil aspoň velikost, kristepane? Copak sem si to zasloužila zrovna dnes, kdy jsem chtěl udělat dojem? Pokud jste normální holka s pupínkama (tímto zdravím a závidím holkám bez nich) určitě to znáte. Já ale našla řešení. Je naprosto jednoduché a určitě vás to nezruinuje.


Postup:

  1. Umyjeme si ruce. Musí být hlavně čisté nehty. Stačí voda + mýdlo.
  2. Pupínek potřeme dezinfekcí v podobě tonika nebo čistící vody.
  3. Teď jsou tu dvě možnosti. Mačkací x nemačkací. Doporučuji mačkací, protože ráno pupínek už skoro nebude. Nemačkací si nemusí tohoto bodu všímat. Mačkací sedí a čtou(:D). Prvně si vezmeme jehlu. Můžete jí určitě koupit někde v lékarně. Velikost je ošemetná věc, protože na každý pupínek....Kupte si dvě velikosti. Malou a střední. Malinká se hodí na nějaké upravdu titěrné pupínky, co nezačali "kvést". Střední je skvělá v tom, že udělá větší cestičku a tak je mačkání méně bolestivé. Vezmeme si zrcádko a pokud nejsme slepé, měly byste vidět malý otvor neboli dírku v pupínku(na 99,9% bude uprostřed). Jakmile jí uvidíme, tak do ni zastrčíme jehlu. Krouživým pohybem se snažíme dostat až do místa, kde nás to začně bolet. Často je slyšet jakési křupnutí, tak se nelekejte, protože je to správně to se dostanete, tam kam chceme. Po vyndání jehly začneme s mačkáním. Vidíte, jak to jde najednou lehce a bezbolestně. To je super, ne? A nebo vás to bolelo? To jste tu jehlu asi zastrčily málo. Takže zase od znova. 
  4. Dojdeme si do kuchyně. Asi se divíte, ale právě kuchyně skrývá ten zázrak. A ten zázrak není nic jiného než citron. Je jedno jestli čerstvý nebo v lahvičce. Já používám v lahvičce a o jiném ani nepřemýšlím. Citron naneseme na vatovou tyčinku. Nedoporučuji vatový tamponek. Mně se s ním špatně pracuje kvůli jeho velikosti a nepřesnosti. Takže nakapeme citron na tyčinku a jemně jí zatlačíme na pupínek. Bude to nejspíš pálit, ale to vydržte. Je to dobře, protože se dezinfikuje vaše vyčistěné místo. 
  5. Po tomto bojovém úkolu zbývá jen to příjemné. Namažte si obličej krémem (Tip. tady)
Snad vám to holky pomohlo. Já tohle praktikuju už dlouho a jentak už mě pupínky nezaskočí. A co vaše tipy?

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuju za každý komentář♥.

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images