Nejlepší akce na čarodějnice 2012

21.4.12

Praha

Čarodejnice na Ladronce 2012

  • Pokud chcete opravdu aktivně a zábavně oslavit Čarodějnice 2012, tak pojďte sem. Já sem chodím každý rok a pořád mě to tu baví víc a víc:).Je tu louka, takže si můžete s kamarádama vzít nějaké pití, vodnice, míče atd. Je lehké se sem dostat, takže neváhejte. Samozřejmě nic nemusíte platit. Vše začíná v 30.4,15:00...Hrajou tu kapelky, jezděj tu kluci (moc pěkní a šikovní) na kole, jsou tu stánky s jídlem a s různejma aktivitama. Jo a z akce si můžete odejít, kdy chcete, protože když budete na louce, tak nikoho nejspíš nebudete zajímat. Ale upozorňuji, že policie chodí kontrolovat kolem 11 hodiny večerní, po ukončení akce. Pokud chcete přijít s partou jenom dobře!

Čarodějnice ve Žlutých lázních

  • Jestli máte rádi skupinu Toxique, tak si přijdete na své, protože tu bude hráti. Další skupiny, které zde vystoupí:Pub Animals, Sixin a RH Funkiss. Program začne v 14:00 a bude končit okolo 22:30. 


Čarodějnice ve Kbelském parku
  • Bohatý program, ve kterém nebude chybět muzika, soutěže a nejrůznější aktivity. Hrát tu bude kapela se jménem :HOLOKRCI. Akcička začíná už v 11 a oficiálně končit hodlá v 23:00.
Tak co kam se chystáte vy? Nevyzkoušíte tu Ladronku:)?

Miluju tu písničku, videoklip a tu HOLKU!♥

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuju za každý komentář♥.

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images