10 věcí,které určitě mít v kabelce

27.7.12

Naše kabelka neni nafukovací. To víme všechny. Ale najde se pár věcí, které bychom měly mít vždy u sebe, protože nikdy nevíte, jaká pohroma se stane;). Nebudu sem zahrnovat věci, jako klíče, telefon či  protože to už je snad jasné:)!
Tak a do toho:
 1. Hřeben
 2. Vlasové doplňky a udělátka
 3. Propiska/pero+bloček
 4. Pilník na nehty
 5. Kosmetika
 6. Kapesníčky
 7. Zrcátko
 8. Balzám
 9. Kapky do očí
 10. Pepřový sprej ("pepřák")
                                                                              1. Hřeben
Je pravda, že jsem mohla dát hřeben k vlasovým doplňko-udělátkům, ale takhle je to přehlednější.
Hřeben je naše malá záchrana. Určitě to zní povrchně, ale jaké holce nevadí rozcuchané háro, které ani      moc jako vlasy nevypadá? Já třeba nemám ráda, když přijede metro a všechny upravené vlasy mi vlítnou do obličeje nebo mimo prostor, který jsem jim nařídila (:D). Další věc je, že nesnáším, když mi vlasy trčí. Nevypadá to ani hezky, ani bohémsky, takže zbytečné. Víte jaké plus má hřeben? Když vás nějaké místo na hlavě štípe a vy už se nechcete drbat, aby to nevypadalo, jakože máte vešky, tak je tu HŘEBEN! Česání je přece lidské a normální ;D.
                                                              2. Vlasové doplňko-udělátka
Život bez gumiček/sponek/vlásenek/čelenek. Docela nepředstavitelné. Přece jenom děvčata potřebují občas zkrotit vlasy, které se rozhodly nespolupracovat. Ale i když vlasy nedělají soukromou válku, tak je dobré mít tyhle věcičky. Třeba když máte rovné vlasy (žehličkou) a začne pršet. Nejlepší je dát do gumičky a za tričko, aby nenavlhly. A co takhle patka a sponka? Určitě je to to dobrý trik, jak aspoň trochu prodloužit rovnost vlasů.
                                                                        3.Pero+blok
Chtěly jste začít psát knížku, ale doma vás nic nenapadá? Téma na zajímavý článek vás trne uprostřed obchodu? Chcete si něco koupit, ale vždy to zapomenete? Uviděly  jste reklamu na něco, co vás zajímá? Chcete si najít stránku, kterou si nikdy zaboha nedokážete doma vybavit? Od čeho je tu blok s propiskou/perem? Všechno si zaznamenejte, ať v hlavě nemáte chlívek. 
4.Pilník
Oooo jéje. Zatrženej nehtík. Co s tím? Nemám pilník, zip, NIC. No tak to vydržím domů.
Doma: jeeee ulomila se mi půlka nehtu. Super.
Poznáváte se? Nekecejte, že ne. Pokud ne, tak máte asi extra nehty, co se netřepí/nelámou. 
Pilník není tak velký, aby se nedál vzíti do kabelky, takže vyhoďte použíte kapesníky, přichází pan Pilník (a nemyslím tím krásného Petra Piláta, který je extra šikovný).
5.Kosmetika

Kdyby jste nepoznávaly, tak je to fixa na oči (nemůžu si vzpomenout na značku, 80 Kč). Doporučuji, protože s ní jde udělat jemná linka, která se jen tak nesmaže. 
Kosmetiku si beru jen tu, kterou mám na sobě a hrozí smazání/drolení/krátká výdrž. Například rtěnka nebo tužka na oči jsou podle mě celkem užitečné.
6.Kapesníčky
Divíte se proč je značka zakreslená? Já taky. Někdy si říkám, že jsem celkem inteligentní tvor, ale když sem si všimla/uvědomila, že je na prvním obrázku vidět název a navíc nejste hloupé a poznáte to samy, tak sem se přesvědčila o opaku. Nechtěla jsem dělat reklamu noo :/ :D.
Kapesníčky jsou úžasné. Pláčete ze smutku? Kapesníček. Pláčete z radosti? Kapesníček. Pláčete kvůli alergii? Olala kapesníček. Máte rýmu? Použijte proboha kapesník a nepopotahujte.
Ani vylitá káva není problém.
7. Zrcátko
Ano je to Chanel pudr ♥
Zrcadlo pověz, KDO JE NEJKRÁSNĚJŠÍ? Povím, ale ty to nejsi.
No doufám, že nejsem jediná, co to slýchá.
Tohle nemusím snad ani popisovat. Nehody se stávají a ani ty nejkrásnější labutě nejsou vždy dokonalé. Takže berte zrcátka do kabelky!
Oooo támhle ve svém zrcátku vidím nějakého fešááááka...


8. Balzám
Ano. Tady taky není smazáno nic. Sem idiooot.
Nedala jsem to do kosmetiky z jednoho důvodu. Buď to jde používat jako balzám na rtíky nebo jako první záchrana na zatrženou kůžičku na ručce. Toť vše. Nikdo se nebude chtít líbat, pokud budete mít suché rty. Ha.
9. Kapky do očí
Normální smrtelnice nás možná nepochopí dámy. My s čočkami máme občas v očích sucho, jak na poušti.
Ne. Teď vážně. Kapky se hodí na různé příležitosti, třeba :1)klub-oči jsou docela namáhány, 2) venek-všude lítá prach, zrníčka, pyl, 3) škola-často namáháte oči (hlavně při práci s PC), 4)hospoda-je tam více kouře, než si představujete. Tak a to je asi tak polovina možných situací, ale já už si na nic nevzpomínáááám.
10. Pepřový sprej
Slyšíme to dnes a denně. Znásilnění. Můžeme aspoň trochu něco dělat? Ano. Zmenšení šancí na znásilnění je vzít si něco pro ochranu. Je tolik druhů. Jako holky/ženy si i můžete vybrat z barev i druhů. Třeba samonavíjecí na kabelku, růžový/modrý/černý nebo třeba i sprej, který vypadá jako rtěnka! Je dobré do takové věci dát nějaké peníze, protože se jedná o vaší ochranu a NAPROSTO KAŽDÝ táta vám ho koupí. Určitě si z toho nedělejte srandu, protože jeden chlap (agresivní pes, lupič, feťák) vám může zničit celý život. Další věc, kterou můžete zakoupit je paralyzér ;).

Tak a to je asi vše. Určitě si to promyslete a vezměte v úvahu, jak moc si samy sebe vážíte:)
Co nosíte v kabelce vy?
Pac a pusu.

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Vystihla si to pekne skoro všetko okrem kvapiek do oči mám, :) Pekný blog :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je dobře. Hlavně když něco nechybí;Da děkuju moc:)

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. No jo....tyhle kapky jsou pro čočky to pravý:D:)a pepřák je dobrá věc:)

   Vymazat

Děkuju za každý komentář♥.

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images