Favourite Youtube channels about beauty♥-oblíbené youtuberky-

1.9.12

Dneska bude článek na téma: Youtube a jeho skvosty.
Znáte to...nemáte, co dělat, na FB se nic neděje, seznam nemá žádné zajímavé novinky, youtube není, co býval. Ale to není pravda!
V poslední době jsem místo chození ven (jsem  nechutná a stydím se) projížděla youtube kanály. A našla jsem X super vlogerek, které vám chci představit. 
V jednom jsou si podobné...vše je o líčení, módě, haulech, recenzích, vlasech... Dnes vám představím malou část skvělých vlogerek, které vám nesmějí utíkat. 
Většina je z USA nebo Anglie, ale pár i třeba z Německa, Španělska, Austrálie, prostě všude, kde se dá sehnat kosmetika(:D). Dnes vám, ale nepředstavím všechny, protože by tento článek vydal na knížku.
Takže začneme:

Sammi z Beautycrush
Tuhle holku můžete sledovat TADY. U téhlé super♥sladké holky najdete všechno. Povídání, líčení, účesy, hauly, recenze...prostě vše na, co si vzpomenete. Naučí vás třeba, jak na rokersky vlnité/hozené vlasy dopředu s líčením anděla nebo, jaké jaké používat štětce. Neumíte si namalovat kočičí linky? Sammi vám ukáže, jak na to. 


Jessica Harlow z MissJessicaHarlow

Jessicu můžete odebírat tadyhle. Víte na, co se vždy těším, jak malá? Na její HELLO GORGEOUS! Její smyslný hlas vás úplně pohladí na duši. Tahle kypřejší (vypadá úúchvatně♥) holka je pro mě bohyně. Naučí vás vše ze svých triků, jak vypadat úžasně třeba v letadle. Na konci svých videí dává citáty, které jí zaujaly. Věří, že každá žena/dívka je krásná, jak vnitřně, tak  zevnějškem. Máte brýle a nevíte, jak je nosit, tak vám Jess poradí. A ještě je ke všemu vtipná.
Lauren Curtis z LaurenBeauty
Sexy♥blondýnka Lauren má kanál zde. Začala před rokem s kamerou, která toho moc nezachytila. Teď je to superhot girl, která to dokáže rozbalit v klubu s krásným make upem. Její golg glitter+bronze make up ukáže, jak se z nevýrazné a někdo by mohl říct ošklivé holky, stane dračičí, které kluci padají k nohám. Líbí se vám make up na fotce↑? Tak na tenhle má tutoriál zde! Nejste divošky a chcete něco umírněného? Tak to klikněte sem!

Jak se vám dnešní výběr líbil? Chcete, abych vám dála další tipy? Ozvěte se mi v komentářích a já pro vás připravím várku například o účesech, které zvládne většina z vás a ani to neví. Nebo máte snad jiné potřeby?You Might Also Like

7 komentářů

Děkuju za každý komentář♥.

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images